Lokalni derbi med Muro in Veržejem je na Fazanerijo zvabil približno 900 gledalcev, ki so videli kar 8 zadetkov. Kot prvi so po protinapadu zadeli gosti v 28. minuti. Za presenetljivo vodstvo gostov je zadel Jure Volmajer. Muraši so se zelo dobro odzvali in že v prvem polčasu tekmo preobrnili v svojo korist. V 36. minuti je po predložku Luke Bobičanca z glavo za izenačenje na 1:1 zadel Aleksandar Bošković. Črno beli o nadaljevali s pritiskom in v 42. minuti so z zadetkom Amadeja Maroše že prešli v vodstvo. Piko na i je pred samim zaključkom prvega polčasa postavil Luka Bobičanec, ki je z levico lepo zadel v daljši vratarjev kot. Prvi polčas se je tako končal z vodstvom Mure s 3:1.

Drugi polčas se je nadaljeval v enakem ritmu. Pritisk Mure in zadetki kot po tekočem traku. V 49. minuti so si gostje po napaki v obrambi zabili avtogol in Mura je povedla že s 4:1. Za vodstvo Mure s 5:1 je v 52. po strelu z glavo poskrbel kapetan Alen Kozar. V 55. minuti je še svoj drugi zadetek na tekmi zabil Luka Bobičanec. V 62. minuti so gostje uspeli izkoristiti še en protinapad in Matic Ficko je znižal vodstvo Mure na 6:2. Do konca tekme smo spremljali prevlado črno-belih, ki so zapravili še nekaj priložnosti, ampak do spremembe izid več ni prišlo. Mura je tako vknjižila še 5 prvenstveno zmago in ostaja na vrhu drugoligaške lestvice.

Mura : Farmtech Veržej 6:2 (3:1)

Strelci za Muro: Luka Bobičanec 2x, Aleksandar Bošković, Amadej Maroša, Alen Kozar in avtogol.