Naša članska ekipa je danes odigrala že četrto pripravljalno tekmo. Po remiju na prejšnji tekmi z Varaždinom je sledila nova zmaga. Muraši so s 4:1 premagali glavnega konkurenta v 2. SNL – Dravo s Ptuja.

Mura je povedla že v 4. minuti po zadetku Žana Karničnika. Do konca prvega polčasa se izid ni spremenil in črno-beli so na odmor odšli z minimalnim vodstvom 1:0.

Takoj na začetku drugega polčasa je prednost Mure na 2:0 povišal Amadej Maroša. V 65. minuti je tretji zadetek zabil Rok Sirk, ki je zadel z glavo po podaji Luke Šušnjare iz kota. Ob koncu tekme (85. minuta) so Ptujčani izid znižali na 3:1. Le minuto kasneje je na drugi strani visoko zmago s četrtim zadetkom v mreži Drave potrdil Luka Šušnjara.

Mura : Drava Ptuj 4:1 (1:0)

Strelci za Muro: Žan Karničnik, Amadej Maroša, Rok Sirk in Luka Šušnjara.

Mura je tekmo pričela v postavi: Matošević (vratar), Kurbus, Bošković, Žiger, Pucko, Kozar, Lorbek, Karničnik, Vaš, Bobičanec in Maroša.

V drugem polčasu so priložnost za igro dobili še: Šafarić (vratar), Lukač, Kuzma, Celec, Perčić, Maruško, Sočič, Šušnjara, Šlak, Kouter in Sirk.