Murino premiero v 2. SNL na domači Fazaneriji si je prišlo ogledat približno 1800 nogometnih navdušencev, ki so se domov v glavnem vračali zadovoljni. Mura je tekmo odigrala odločno, brez večjih napak v obrambi in učinkovito v napadu. V prvi tretjini smo spremljali dokaj izenačeno tekmo. Muraši so bili več pri žogi, ampak brez izrazitih priložnosti. Do prve spremembe izida je prišlo v 37. minuti, ko se je po kotu črno-belih v kazenskem prostoru žoga odbila do Luke Bobičanca, ki je udaril s prve in s pravo bombo pod prečko matiral gostujočega vratarja. Do konca prvega polčasa je Mura zapravila še nekaj priložnosti, ampak izid se več ni spremenil in Muraši so na polčas odšli z minimalno prednostjo 1:0.

V drugem polčasu pa so naši fantje nadaljevali tako kot so zaključili prvi polčas. Pritisk proti gostujočim vratom se je obrestoval že v 48. minuti, ko je prosti strel z roba kazenskega prostora izvedel Arpad Vaš in neubranljivo zadel ob stičišču vratnice in prečke. Le nekaj minut kasneje je še enkrat zadel Luka Bobičanec in vodstvo Mure povišal na 3:0. Po napaki gostujoče obrambe se je Luka sam znašel pred gostujočim vratarjem in ga brez večjih težav premagal. V nadaljevanju se je igra nekoliko umirila. Mura je brez težav držala visoko prednost. Gostje pa so delovali kar nekoliko brezidejno. Ob zaključku tekme je v igro vstopil še Amadej Maroša, ki je v 88. minuti postavil tudi končni izid tekme 4:0, ko je lepo preigral gostujočega vratarja in zadel v prazno mrežo. Mura je potem tekmo brez težav pripeljala do konca in zasluženo slavila visoko zmago.

NŠ Mura : Kalcer Radomlje 4:0 (1:0)

Strelc: Luka Bobičanec 2x, Arpad Vaš in Amadej Maroša.