V 24. krogu 3. SNL Vzhod sta se na Fazaneriji pred okrog 350 gledalci udarili domača Mura in gosti iz Bogojine. Muraši so prevladovali skozi celo tekmo in na koncu tekmo dobili z visokih 9:0. Gostje so se uspešno branili le do 23. minute, ko je Muro v vodstvo povedel David Lonzarić. V 35. minuti je prvič zadel še Amadej Maroša, ki je uspešno izvedel 11-metrovko po prekršku nad Klemnom Puckom. Prvi polčas se je končal z vodstvom Mure 2:0.

V nadaljevanju pa prave strelske vaje Mure. Priložnosti so si sledile ena za drugo in le vratarju Filipu Drakoviću se lahko gostje zahvalijo, da so se izognili 10 v svoji mreži. V 46. minuti je vodstvo Mure na 3:0 povišal David Tomažič Šeruga. V 49. minuti je zadel Arpad Vaš. Še drugo 11-metrovko na tekmi za Muro je 64. minuti uspešno izvedel Amadej Maroša. V 65. minuti je izid na 6:0 povišal Darko Atanasov. V 72. minuti je zadel Rok Zorko. V 74. minuti je svoj še drugi zadetek na tekmi dosegel David Tomažič Šeruga. Končni izid 9:0 je v 78. minuti postavil Amadej Maroša. Skupno je Amadej zabil že neverjetnih 26 golov. V naslednjem krogu Muro čaka gostovanje v Križevcih. Vse kaže, da bo potnika v 2. SNL in prvaka v 3. SNL Vzhod odločil zadnji krog, ko bo Mura doma gostila Odrance.

NŠ Mura : GMT Bogojina 9:0 (2:0)

Strelci za Muro: Amadej Maroša 3x, David Tomažič Šeruga 2x, David Lonzarić, Arpad Vaš, Rok Zorko in Darko Atanasov.