Črno-beli so danes na Fazaneriji pred okrog 5000 gledalci gostili prvakinjo minule sezone – Olimpijo. Prvi polčas so z 0:1 dobili igralci Olimpije. Zadetek je 30. minuti dosegel Rok Kronaveter, ki je natančno meril z roba kazenskega prostora. Muraši se v začetku tekme niso pretirano znašli in so težko prihajali do priložnosti. Za veliko razburjenja je v 41. minuti poskrbel Damir Skomina, ki ni dosodil enajstmetrovke po evidentni igri z roko Matica Črnica v kazenskem prostoru Olimpije.

V drugem polčasu je Mura krenila po izenačenje. Muraši so bili precej bolj nevarni, gostje pa so se osredotočili na branjenje izida. Naši fantje so bili najbližje zadetku v 62. minuti, ko je Luka Šušnjara žogo z glavo usmeril v vratnico. Le nekaj minut kasneje je še enkrat odlično nameril Luka Šušnjara, ampak žoga je za malenkost zletela mimo vrat. V 69. minuti pa dva rdeča kartona. Po prerivanju sta bila izključena Luka Šušnjara in Dino Štiglec. Muraši so pretili vse do konca tekme, ampak zadetka niso uspeli zabiti. Če ni uspelo Muri, pa je to uspelo v 90. minuti Olimpiji. Po napaki Tomija Horvata so gosti stekli v protinapad, ki ga je uspešno zaključil Marko Putinčani. Tekma se je končala s porazom Mura 0:2, ampak ostaja grenak priokus, da bi lahko iztržili več.

Mura : Olimpija 0:2 (0:1)