Včerajšnji nogometni spored na Fazaneriji se je pričel s tekmo selekcij U15 NŠ Mure in Slavena Belupa iz Hrvaške. Tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1.

U15 NŠ Mura : Slaven Belupo 1:1 (0:1)

Strelec za Muro: Marko Miličevič

Za Muro so v 1 polčasu igrali: Gorza (vratar), Šalika, Genc, Miličevič, Lesjak, Laci, Ratnik, Rantaša, Vugrinec, Antolin in Cipot.

V drugem polčasu: Erjavec (vratar), Šalika, Genc, Miličevič, Lukač, Ratnik, Lesjak, Rantaša, Cipot, Toth in Novak.

Tudi naši kadeti so se včeraj na prijateljski tekmi pomerili s Slaven Belupom, ki veljajo za eno boljših kadetskih ekip na Hrvaškem. Gostje so bili boljši z 2:5.

U17 NŠ Mura : Slaven Belupo 2:5 (1:3)

Strelca za Muro: Luka Marič in Nejc Benko.

Za Muro so v 1 polčasu igrali: Gergorič (vratar), Car L., Marič M., Benko, Sočič, Marič L., Lovenjak, Cener, Kerec, Vrhovski in Emruli.

V drugem polčasu: Gergorič (vratar), Marič M., Kaučič, Car L., Lovenjak, Kerec, Sočič, Benko, Horvat, Cipot in Cener.

Kot zadnji so na igrišče stopili še naši mladinci, ki so se na prijateljski tekmi pomerili s člansko ekipo Grada. Tekma se je končala za neodločenim izidom 3:3. Za Muro so zadeli Jan Kramberger, Toni Horvat in Marcel Horvat.

U19 NŠ Mura : Grad (člani) 3:3 (1:2)

Strelci za Muro: Jan Kramberger, Toni Horvat in Marcel Horvat.

Za Muro so Igrali: Zver (vratar), Lukač, Šinkec, Muller, Virag, Horvat M., Horvat T., Grebenar, Legen, Žekš in Kramberger.

V nadaljevanju še: Kučan (vratar), Horvat B. in Lebar.