V predzadnjem krogu 3. SNL Vzhod je Mura včeraj gostovala v Križevcih, kjer je zabeležila še eno visoko zmago. Muraši so se v prvem polčasu dolgo časa mučili z domačini. V zaključku prvega polčasa pa so le uspeli povesti. V 44. minuti je namreč vodilni zadetek Mure dosegel Mitja Rešek. Prvi polčas se je končal z minimalnim vodstvom Mure 0:1.

V drugem polčasu pa se je našim fantom odprlo in zadetki so padali eden za drugim. Že v 48. minuti je vodstvo Mure na 0:2 povišal Alen Kozar. V 54. minuti je prvič na tekmi zadel še Amadej Maroša. V 78. minuti je vodstvo Mure na 0:4 povišal Arpad Vaš. V 87. minuti je še drugič na tekmi zadel Amadej Maroša, ki je uspešno izvedel 11-metrovko. V 90. minuti pa je končni izid tekme 0:6 postavil Mihael Karas.

Pred nami je tako ostala le še zadnja tekma na Fazaneriji proti Odrancem, ki bo odločila drugega potnika v 2. SNL in mogoče tudi prvaka 3. SNL Vzhod.

NK Križevci : NŠ Mura 0:6 (0:1)

Strelci za Muro: Amadej Maroša 2x, Mitja Rešek, Alen Kozar, Arpad Vaš in Mihael Karas.