Danes je naša članska ekipa sodelovala na mednarodnem turnirju štirih ekip (Jennersdorf, Tromejnik, Fehring in Mura) v sosednji Avstriji. V Fehringu so se naši fantje v prvi tekmi pomerili z ekipo UFC Jennersdorf in po 45. minutah slavili z 1:0. Edini zadetek na prvi tekmi je že v 5. minuti dosegel David Tomažič Šeruga. Vse tekme so trajale le 45. minut.

V finalu so se Muraši udarili z domačim UFC Fehring-om in po vsega 3. minutah povedli z 1:0. Z razdalje je zadel Niki Slana. Domačini so v 27. minuti po pravem evrogolu z roba kazenskega prostora uspeli izid izenačiti. Neodločen izid 1:1 je ostal do konca 45. minut in potem smo spremljali loterijo kazenskih strelov, kjer so več sreče imeli domačini in se tako veselili 1. mesta na turnirju.

Mura je tekmi odigrala v precej pomešanih postavah. Danes je za Muro nastopil tudi Ildar Klarić, ki se podobno kot Gideon Binfor trenutno nahaja na preizkušnji.

Mura : Jennersdorf 1:0

Strelec za Muro: David Tomažič Šeruga

Postava Mure: Kučan (vratar), Pucko, Celec, Kalamar, Kovač, Tomažič Šeruga, Vaš, Kozar, Maroša, Kolar in Klarić.

Finale:

Mura : Fehring 1:1 – zmaga Fehringa po 11-metrovkah

Strelec za Muro: Niki Slana

Postava Mure: Zver (vratar), Knaus, Kisilak, Kalamar, Atanasov, Legen, Kuzma, Slana, Šuša, Karas in Gideon Binfor.