Danes je članska ekipa odigrala že naslednjo prijateljsko tekmo. Fantje so se v Veliki Polani pomerili s konkurenti iz 3. SNL vzhod NK Polano. Mura je tekmo dobila z 1:3.

Podobno kot na prejšnjih tekmah so tudi danes Muraši vsak polčas odigrali z drugo postavo. V prvem polčasu smo videli dva zadetka. Najprej je v 27. minuti po strelu Nikija Slane povedla Mura. Že čez dve minuti so domačini izid izenačili na 1:1. To je bil tudi rezultat prvega polčasa.

V drugem polčasu je Mure še bolj pritisnila proti vratom domačinov in po zaslugi Darka Atansova uspela zabiti dva zadetka za zmago. Darko je prvič zadel v 75. minuti z močnim strelom z roba kazenskega prostora. V 90. minuti pa je iz bližine zadel še drugič in postavil končni izid 1:3.

1. polčas: Kučan (vratar), Pucko, Kisilak, Knaus, Kovač, Legen, Kuzma, Slana, Šuša, Karas in Klarić.

2. polčas: Zver (vratar), Pucko, Celec, Kisilak, Kalamar, Tomažič Šeruga, Vaš, Atanasov, Kolar, Maroša in Binfor.

Polana: Mura 1:3 (1:1)

Strelci za Muro: Atanasov 2x in Slana.