Muraši so tokrat prvič nastopili pod taktirko Damjana Ošlaja, ki je po odstopu Zlatka Gaborja prevzel trenersko vlogo. Mura je sicer tekmo pričela ofenzivno in hitro povedla. Že v 11. minuti je žogo v prazno mrežo domačinov, po akciji Arpada Vaša in Amadeja Maroše, v gol potisnil Mitja Rešek in tako dosegel prvi zadetek v dresu Mure. Muraši so v nadaljevanju prvega polčasa zapravili še nekaj priložnost, ampak drugega zadetka niso uspeli zabiti. Nekajkrat so bili v napadu nevarni tudi domačini, ampak Murina mreža je ostala nedotaknjena in prvi polčas se je končal z vodstvom Mure 0:1.

V drugem polčasu podobna slika na igrišču. Mura je prevladovala in v 65. minuti tudi povedla z 0:2. Lepo akcijo je z zadetkom kronal najboljši strelec črno-belih Amadej Maroša. V 72. minuti je tekmo dokončno odločil Arpad Vaš, ki je včeraj odigral verjetno najboljšo tekmo v spomladanskem delu sezone. Do konca tekme sprememb več ni bilo in naši fantje so se zasluženo veselili pomembne zmage v Kuzmi.

Tromejnik G-Sukič : NŠ Mura 0:3 (0:1)

Strelci za Muro: Mitja Rešek, Amadej Maroša in Arpad Vaš.