Muraši so včeraj na Fazaneriji pred okrog 350 gledalci vknjižili še eno visoko zmago. Mura je tekmo pričela pričakovano ofenzivno, ampak gostujoča obramba je dolgo časa uspela zadržati nalete črno-belih. Mura je v vodstvo prešla v 41. minuti, ko je po prekršku nad Mitjo Reškem sodnik pokazal na belo točko. Vratar Turnišča Damjan Lebar je 11-metrovko Alena Kozarja uspel odbiti, ampak Alen je odbitek brez težav pospravil v nebranjen del gola. Že čez dve minuti je vodstvo Mure na 2:0 povišal Mihael Karas, po lepi podaji Darijana Matića. Prvi polčas se je končal z vodstvom Mure 2:0.

V drugem delu podobna slika. Napadi Mure, ki pa so bili dolgo časa neuspešni. Vse do 75. minute, ko se je Muri dokončno odprlo. Za 3:0 je zadel Amadej Maroša. Le 4 minute kasneje je Amadej Maroša zabil še drugič in se z 21. zadetkom v sezoni na vrhu strelske lestvice izenačil z Naftinim Vedranom Vinkom. V 83. minuti je 5 zadetek za Muro dosegel Rok Zorko.  Za 6:0 je z glavo zadel še branilec David Lonzarić. Končni izid 7:0 je v 88. minuti postavil Darko Atanasov. Na koncu zaslužena visoka zmaga in nove tri točke v boju za vrh prvenstvene lestvice.

NŠ Mura : Turnišče 7:0 (2:0)
Strelci za Muro: Amadej Maroša 2x, Alen Kozar, Mihael Karas, Rok Zorko, David Lonzarić in Darko Atanasov.