Včeraj so naši fantje gostovali pri Ljutomeru, ki je v preteklih medsebojnih tekmah črno belim povzročal obilo težav. Tudi tokrat je šlo za težko tekmo, ki pa se je razpletla v korist Mure. Dolgo časa so se naši fantje mučili z obrambo domačinov. V 35. minuti pa končno zadetek Mure. Prosti strel je odlično izvedel Arpad Vaš in Muro povedel v vodstvo. Prvi polčas se končal z minimalnim vodstvom Mure 0:1.

Takoj na začetku drugega polčasa pa velika napaka v obrambi Mure in 11-metrovka za domačine. K sreči je Andrej Lotrič meril preko vrat in ostalo je pri vodstvu Mure z 0:1. Sledili so jalovi napadi Mure, ki ni uspela doseči drugega zadetka. Muraši bi za svojo neučinkovitost skoraj bili kaznovani, saj je Andrej Lotrič z odličnim strelom zatresel prečko Murinih vrat. V naslednji nevarnejši akciji pa le povišanje vodstva Mure. Po lepi kombinaciji s Klemnom Puckom je v 75. minuti zadel Mitja Rešek. V 80. minuti je z glavo zadel še Rok Zorko in dokončno odločil zmagovalca. Mura je tekmo na koncu dobila z 0:3 in tako vknjižila nove tri točke.

Avto Rajh Ljutomer : NŠ Mura 0:3 (0:1)

Strelci za Muro: Arpad Vaš, Mitja Rešek in Rok Zorko.