Pred nami je še sklepno dejanje prve sezone mednarodne lige za selekcije U14, ki so jo osvojili nogometaši Varaždina. Črno-beli so v ligi osvojili četrto mesto. Za zaključek sezone bo Fazanerija v nedeljo, 3. junija 2018 gostila turnir, na katerem se bodo pomerila moštva, ki so nastopala v ligi. Ob 10. uri bo najprej podelitev medalj in prehodnega pokala prvaku lige iz Varaždina. Ob 10.50 uri pa se pričnejo prve tekme.

Šest ekip bo razdeljenih v dve skupini glede na rezultate v ligi. Skupino A sestavljajo: Varaždin, Maribor in Veržej. V skupini B pa se bodo pomerili: Međimurje, Mura in Turnišče. Tekme se bodo odigrale na dveh igriščih (2 x 20 minut, polčas 5 minut).

Po skupinskem delu sledi premor za kosilo. Ob 15.30 uri pa nas čaka še zaključni del turnirja. Najprej tekmi za 5. in 3. mesto. Ob 16.30 bo na sporedu še veliki finale in na koncu razglasitev rezultatov.

Vabljeni, da si pridete mlade nogometaše ogledat tudi v živo.