Naša članska ekipa je včeraj ob 18:30 uri v Bakovcih odigrala drugo prijateljsko tekmo pred novo sezono 2017/18. Muraši so se pomerili s konkurenti iz 2. SNL - Roltek Dob.

Mura je tekmo pričela v postavi: Šafarič (vratar), Dodlek, Bošković, Kisilak, Pucko, Kouter, Kozar, Karas, Bobičanec, Karničnik in Sirk.

Mura je povedla v 23. minuti, ko je prvič v dresu Mure zadel Rok Sirk. V27. minuti je vodstvo Mure na 2:0 povišal Alen Kozar. Končni izid polčasa in tudi tekme pa je v 45. minuti postavil še en novinec v črno belem dresu Luka Bobičanec.

Polčas: Mura 3:0 Roltek Dob

Drugi polčas: Andrejč (vratar), Kous, Bošković, Celec, Pucko, Lorbek, Kozar, Atanasov, Vaš, Karničnik in Maroša.

V drugem polčasu zadetkov več ni bilo je pa priložnost za igro dobilo še nekaj igralcev. V igro so namreč vstopili še Toth, Kuzma, Legen in Car (Kevin), ki je prvič zaigral v članskem moštvu.

Tekma se je končala z zmago Mure 3:0.

Mura : Roltek Dob 3:0 (3:0)

Strelci: Rok Sirk, Alen Kozar in Luka Bobičanec.