Krčevit boj za napredovanje v 2. SNL se nadaljuje. Mura je včeraj gostovala pri spomladi skoraj nepremagljivi Hotizi. Muraši so pokazali pravi pristop in tekmo dobili z 0:2. Naši fantje so bili podjetnejši skozi celo tekmo, a je spet nekoliko pešala učinkovitost in končalo se je z 0:2, čeprav bi lahko bil končni izid tudi precej višji v korist Mure. Mura je povedla v 45. minuti prvega polčasa, ko je v sam zgornji kot domačih vrat meril Amadej Maroša. Že pred tem so naši fantje zapravili nekaj lepih priložnosti. Prvi polčas se je končal z minimalno prednostjo 0:1.

Tudi v drugem polčasu pobuda črno-belih, ki pa so imeli precej težav pri sami realizaciji. Vse do 84. minute, ko je Amadej Maroša zabil še svoj drugi zadetek in Muri zagotovil pomembno zmago. Domačini si nekih izrazitih priložnosti niso pripravili in Mura je zabeležila zasluženo zmago. Ker so slavili tako Odranci, kot tudi Nafta se troboj za naslov prvaka nadaljuje. Do konca sezone so še trije krogi.

NK Hotiza : NŠ Mura 0:2 (0:1)

Strelec za Muro: Amadej Maroša 2x