U17

Kadeti Mure na koncu drugi v Sarajevu

Muraši so turnir sklenili s porazov v finalu proti MTK Budapest 3:1 in končnim drugim mestom na turnirju.

Mladi

nedelja, 16. junij 2019, 14.31

Naši kadeti so izgubili finalno tekmo mednarodnega turnirja U17 v Sarajevu proti odlični ekipi MTK Budapest. Muraši so tekmo zelo slabo pričeli in že po 15. minutah zaostajali s 3:0. Do konca tekme, kljub igralcu več, črno-beli izida niso uspeli preobrniti v svojo korist. So pa naši fantje v zadnji minuti tekme po zaslugi Aljaža Antolina le prišli do častnega zadetka za končnih 3:1.

Lan Erjavec je bil izbran za naj vratarja turnirja. Mura pa je na koncu osvojila drugo mesto, kar je seveda odličen rezultat.

U17 MTK Budapest : Mura 3:1 (3:0)

Strelec za Muro: Aljaž Antolin.

Čestitke fantom za odlične nastope v Sarajevu!