U15, U17, U19

Praznih rok iz Domžal, selekcija U15 premagala Jarenino

Kadeti in mladinci s porazoma v Domžalah, selekcija U15 je na Fazaneriji premagala Jarenino.

Mladi

nedelja, 1. september 2019, 08.29

Najuspešnejša je bila selekcija U15, ki je na Fazaneriji z 2:1 ugnala Jarenino. Za zmago Mure sta zadela Niko Graj in Žiga Ozbetič.

Kadeti in mladinci se iz Domžal vračajo brez točk. Kadeti so na začetku tekme povedli po zadetku Tia Cipota in vodstvo ohranili do 51. minute, ko so domačini prišli do enajstmetrovke, ki je pomenila prelomnico tekme. Muraši se niso pobrali in do konca tekme prejeli štiri zadetke. V samem zaključku je za zmanjšanje vodstva domačinov iz enajstmetrovke še enkrat zadel Tio Cipot za končnih 4:2.

Tudi mladinci so odlično pričeli tekmo in povedli po evrogolu Kaia Cipota iz prostega strela. Tudi v nadaljevanju prvega polčasa so bili naši fantje zelo nevarni in so zapravili nekaj priložnosti za povišanje vodstva. Podobna slika tudi na začetku drugega polčasa, ko so črno-beli grozili domačinom. Kazen za neučinkovitost je prišla v 60. minuti, ko so domačini spet prišli do enajstmetrovke. Muraši pa so ostali le z 10 igralci in do konca tekme več niso zmogli parirati številčnejšim domačinom, ki so tekmo preobrnili v svojo korist.

U15 Mura : Jarenina 2:1 (1:1)
Strelca za Muro: Niko Graj in Žiga Ozbetič.

U17 Domžale : Mura 4:2 (0:1)
Strelec za Muro: Tio Cipot 2x.

U19 Domžale : Mura 3:1 (0:1)
Strelec za Muro: Kai Cipot.