naslovna (1).jpg

U10

Selekcija U10 16. med 128 ekipami iz vsega sveta

Selekcija U10 16. med 128 ekipami iz vsega sveta na mednarodnem turnirju Champions Trophy 2019 na Dunaju.

Mladi

ponedeljek, 17. junij 2019, 22.36

Murina selekcija U10 se je minuli vikend udeležila finalnega dela enega največjih turnirjev na svetu v tej starostni kategoriji Champions Trophy U10 – 2019 na Dunaju. Muraši so si po trinajstih odigranih tekmah v dveh dneh priigrali odlično 16. mesto med 128 ekipami iz vsega sveta ter se tako postavili ob bok največjim klubom.

Črno-beli so s ponosom branili barve kluba na zaključnem turnirju, na katerega so se uvrstili z zmago na enem izmed 40 kvalifikacijskih turnirjev, na katerih je sodelovalo preko 1000 ekip iz 24 držav iz vsega sveta.

Mladi Muraši so merili moči z naslednjimi ekipami: Pogon Szczecin (POL), FK Borac (BIH), MTK Budapest (HUN), Team Wiener Linien, FK Csíkszereda (ROM), SV Wienerwald (AUT), Union St. Florian (AUT), Benfica Lizbona (POR), NK Olimpija Ljubljana (SVN), Blau Weiß Linz, MOL Vidi FC Székesfehérvár, Eintracht Frankfurt (GER) in IF Brommapojkarna (SWE).

Na koncu turnirja, na katerem je zmago slavil angleški klub Sunderland AG, so se pred NŠ Mura zvrstili le naslednji zveneči klubi: SK Sturm Graz (AUT), SK Rapid Wien (AUT), Benfica Lizbona (POR), Chinese Football Boy (CHN), Pogon Szczecin (POL), Slask Wrozlaw (POL), Crvena zvezda (SRB), Juventus FC (ITA), FK Austria Dunaj (AUT), Southampton FC (ENG), MOL Vidi FC Székesfehérvár (HUN), Eintracht Frankfurt (GER), FC Liverpool (ENG) in IF Brommapojkarna (SWE).

Za ekipo NŠ Mura U10 so pod vodstvom trenerja Saše Kosija igrali Miha Kokaš, David Lajnšček, Jaša Nusdorfer, Tristan Rantaša, Miha Matjašec, Maj Balažic, Maks Felicijan, Matic Hanc, Žiga Grah, Žiga Cipot, Matevž Klemenčič, Luka Zver in Teo Titan.

Čestitamo mladim Murašem!

Galerija
Prva liga Telekom Slovenije 2019/2020
Poz. Klub T Z N P Točke
1 Olimpija Ljubljana 10 6 3 1 21
2 Aluminij 10 6 3 1 21
3 Mura 10 5 4 1 19
4 Maribor 10 5 3 2 18
5 Celje 10 4 4 2 16
6 Bravo 10 3 2 5 11
7 Domžale 10 2 4 4 10
8 CB24 Tabor Sežana 10 3 1 6 10
9 Triglav Kranj 10 2 0 8 6
10 Rudar Velenje 10 0 4 6 4
Naslednja tekma
bravo_80px.png
ns_MURA_80px.png
Prva liga Telekom Slovenije 2019/2020

Športni park Šiška Ljubljana

sreda, 25. september 2019 15.45

ZLATI SPONZORJI

 

 

  

Za pravilno delovanje spletne strani uprabljamo piškotke. Z nadaljnjim ogledom spletne strani se strinjate z njihovo uporabo.
Politika zasebnosti