AVTO RAJH OPEN 2019 U8, U10, U12

Tretji dan turnirjev Avto Rajh Open 2019

V kategoriji U8 zmaga za Sturm, v kategoriji U10 najboljši Aluminij in med selekcijami U12 najboljša Olimpija.

Mladi

nedelja, 16. junij 2019, 09.50

V soboto, 15. junija 2019 je bil na sporedu tretji dan turnirjev Avto Rajh Open 2019. Pomerile so se ekipe v kategorijah U8, U10 in U12.

V kategoriji U8 so bili najboljši nogometaši SK Sturm iz Graz-a, ki so v finalu premagali ekipo Lumen 1. V tekmi za tretje mesto je bila Olimpija (beli) boljša od Jarenine. Murini ekipi (beli in črni) sta svojo pot končali v četrtfinalu, kjer sta bili od murašev boljši ekipi, ki sta se na koncu pomerili v finalu.

V kategoriji U10 so bili najboljši nogometaši Aluminija, ki so v finalu premagali Jarenino. Celje je v tekmi za tretje mesto premagalo Olimpijo (beli). Muraši v kategoriji U10 niso nastopili.

V kategoriji U12 se je pomerilo 6 ekip. Moštva so se pomerila po načinu »vsak z vsakim«. Najboljša je bila Olimpija, ki je dobila vseh pet tekem. Na drugem mestu so končali igralci Drave s Ptuja, ki so imeli sicer enako število točk kot Mura, ampak so imeli boljšo gol razliko. Na četrtem mestu je končala ekipa Šobec Lesce, peti so bili Gančani in na šestem mestu Maribor Tabor.