PRIPRAVLJALNA TEKMA

Na generalki premagali Celje

Mura je na zadnji pripravljalni tekmi pred nadaljevanjem prvenstva s 3:1 slavila v Celju.

Članska ekipa

petek, 5. februar 2021, 18.22

Celje - Mura 1:3
Novak 20’; Bobičanec 29’, Klepač 54’, Lovrić 88’.

Mura: Obradović, Kous (76’ Lovrić), Maruško, Gorenc, Pucko (76’ Travner), Antolin (62’ Ouro), Horvat, Klepač (62’ Đurak), Bobičanec, Filipović (76’ Štrakl) in Maroša (76’ Žižek).

Na zadnji pripravljalni tekmi pred nadaljevnajem sezone so se čarno-bejli pomerili z aktualnimi državnimi prvaki NK Celje. V 20. minuti so domačini prišli do vodstva, ko je po podaji iz kota nezbranost Murine obrambe izkoristil Jakob Novak. Vodstvo Celjanov ni dolgo trajalo, saj je devet minut pozneje Luka Bobičanec izenačil z izjemnim zadetkom neposredno iz prostega strela s skrajno leve strani.

V drugem delu je Mura pritisnila na vrata Celja in v 54. minuti prešla v vodstvo. Mihael Klepač je zabil pravi evrogol z dobrih 20 metrov. Vratarja Metoda Jurharja je matiral z zavitim strelom v daljši zgornji kot. Tik pred koncem srečanja so čarno-bejli prišli še do tretjega zadetka. Po lepem predložku Luke Bobičanca je v 88. minuti z glavo zadel Dragan Lovrić.