Tekma med Muro in Triglavom potekala v nemogočih razmerah.

Triglav Kranj - Mura 1:1 (1:1)
Milanović 8'; Šušnjara 26'.

Triglav: Arko, Gliha, Milanović, Kumer, Rogelj, Udovič, Mertelj, Ćerimagić (81' Gajić), M. Wilmots (55' Janković), Beciri, Petric (35' Hasanaj).
Mura: Zalokar, Pucko, Gorenc, Kaučič, Karničnik, Šporn, Horvat (81' Kouter), Bobičanec, Filipović (63' Cipot), Šušnjara (87' Žižek), Maroša.

V Kranju je ekipi pričakalo povsem razmočeno igrišče, ki ni dovoljevalo igre. Če je še pred začetkom tekme žoga obstala zgolj na posameznih delih igrišča, je bilo kmalu po uvodnem sodniškem žvižgu poplavljeno takorekoč celotno igrišče. Domačini so do vodstva prišli že v 8. minuti, ko je podajo Armina Ćerimagića z desne strani izkoristil visoki srbski branilec Milan Milanović. V 19. minuti bo črno-beli skoraj izneačili, ko je s strelom z glavo zadel vratnico debitant v članski ekipi 18-letni Alan Kaučič. Izid je bil poravnan v 26. minuti. Obrambi je ušel Luka Bobičanec, nato pa nesebično podal do Luke Šušnjara, ki je žogo poslal v prazno mrežo.

Drugi polčas je bolj kot na nogomet spominjal na vaterpolo. Resnejše igre ni bilo moč razviti in tekma se je končala z delitvijo točk 1:1.

"Temu ne moremo reči tekma, ker so bili pogoji na žalost nemogoči," je po tekmi povedal trener Mure Ante Šimundža in nadaljeval: "Interes slovenskega nogometa zame danes ni bil izražen. Hvala bogu, da se glede na razmere nobenemu ni nič zgodilo. Obema ekipama, vsem igralcem, ki so nastopili in bili del tega dogodka, bi rad čestital in se jim priklonil. V vsakem primeru pa si tega ne želimo več."