Minimalni poraz, a dva pomembna zadetka v gosteh.

Domžale - Mura 3:2 (1:1)
Vujadinović 32', Podlogar 57', Vuk 76'; Kouter 18', Šušnjara 90+4'.
RK: Vujadinović 93'.

Mura: Šafarić, Šturm (70' Pucko), Karamarko, Maruško, Karničnik, Šporn, Kouter, Horvat (59' Bubnjar), Bobičanec, Šušnjara, Maroša (81' Mulić).

Domžale so od prve minute pritisnile na vrata Mure, a se je z obrambami večkrat izkazal Dean Šafarić. Po začetnem pritisku domačinov je v 18. minuti sledil gol Mure. In to kakšen. Po podaji iz kota in odbiti žogi je z roba kazenskega prostora z volejem zabil Nino Kouter, ki je dosegel nov evrogol v seriji izjemnih zadetkov, ki jih dosega na medsebojnih tekmah z Domžalami. Dobrih štirinajst minut pozneje so Domžale izenačile, potem ko je po podaji iz kota z glavo zabil Nikola Vujadinović in s tem postavil izid polčasa.

V nadaljevanje je Mura krenila nekoliko odločneje, a nato prejela kar dva zadetka. V 57. minuti so Domžalčani izigrali obrambo Mure, Mateju Podlogarju pa iz bližine ni bilo težko zadeti. Za še slabši položaj črno-belih je poskrbel Slobodan Vuk, ki se je v 76. minuti po napakah v obrambni vrsti spretno otresel svojega čuvaja in povišal na 3:1. Na koncu tekme je Mura pritisnila, Domžalčane pa je reševal vratar Grega Sorčan in okvir vrat. Že v sodnikovem podaljšku je Žan Karničnik zadel vratnico, v samih izdihljajih srečanja pa je po prekšrku nad Koutrom drugi rumeni karton in posledično rdečega dobil Vujadinović. Podajo Luke Bobičanca iz prostega strela je z glavo v izjemno pomembni drugi zadetek v gosteh spremenil Luka Šušnjara ter tako poskrbel za solidno izhodišče pred povratnim obračunom na Fazaneriji.

Polfinalista bo odločila tekma na Fazaneriji prihodnjo sredo, s pričetkom ob 19.30. Vstopnice so že v prodaji v baru na stadionu in na spletu.