PLT

Radomljani spomladi ostajajo zakleti za čarno-bejle

Še druga tekma z Radomljami v spomladanskem delu prvenstva in še drugi poraz. Domačini so bili tokrat boljši s 3 : 2.

Članska ekipa

nedelja, 24. april 2022, 11.43

Kalcer Radomlje - NŠ Mura 3 : 2 (2 : 0)

Šarić 18., Nuhanović 32., Mrkonjić 85.; Daku 49., Cipot 94.

NŠ Mura: Zalokar, Pucko (od 69. Šturm), Karamarko, Gorenc, Beganović (od 46. T. Cipot), Maruško (od 78. Ouro), Bobičanec, Horvat, Klepač, Kous, Daku.

Druga spomladanska tekma proti Radomljam in drugi poraz. Srečanje v Domžalah smo Muraši bolje odprli in imeli iniciativo, v 13. minuti srečanja je po podaji Mirlinda Dakuja prečko zadel Mihael Klepač. Štiri minute kasneje pa vodstvo domačih, ki so v prvi resnejši akciji prišli do vodstva. Po podaji iz desne strani je bil pred našimi vrati Ivan Šarić bolj odločen v dvoboju z Amarjem Beganovićem in z glavo zadel za 1 : 0. Nato se je zgodba ponovila, čarno-bejli smo igrali, preko Dakuja še drugič zabili prečko, nedolgo zatem pa prejeli še drugi zadetek, ponovno neodločnost v obrambi in domači so povedli z 2 : 0.

V drugem polčasu takoj žarek upanja za čarno-bejle, po lepem prodoru Mihaela Klepača in natančni podaji je iz bližine zadel Daku. Slednji je imel takoj za tem še eno priložnost, a je žogo poslal preko vrat. S streli sta v nadaljevanju poizkušala tudi Matic Maruško in Tio Cipot, a zadetka nista uspela doseči. V 85. minuti pa hiter protinapad domačih, ki ga je z natančnim strelom od prečke zaključil Tomislav Mrkonjić. Časa ni ostalo veliko, v četrti minuti sodnikovega podaljška je po podaji Luke Bobičanca še na drugi zaporedni tekmi zadel Cipot in postavil končni izid srečanja.