banner_carno_bejli_kout.png
deca_4.jpg

MLAJŠE SELEKCIJE

REZULTATI MLAJŠIH SELEKCIJ

Kako so se ta teden odrezale naše mlajše selekcije?

Mladi

torek, 20. september 2022, 11.23

U15 - ZMAGA PROTI ROGAŠKI

Naša selekcija U15 je v 7. krogu lige U15 vzhod slavila proti NK Rogaška s 4 : 1. Za čarno-bejle je tri zadetke dosegel Maks Horvat, enega je dodal Anže Rakovec.

U13 - ZMAGA PROTI ČARDI IN PORAZ Z ALUMINIJEM

Selekcija U13 je odigrala prijateljsko tekmo proti ekipi Aluminija in izgubila s 3 : 2. Za čarno-bejle so igrali Anej Štertak, Mark Durič, Val Nai Matiš, Ty Rošker, Nani Bauer, Jan Kren, Tanaj Kološa, Nejc Roman Leljak, Etian Kuzma, Jaša Kutoš, Denisz Wachter, Tim Perkič, Aljoša Sovič, Maks Ribaš, Matjaž Plevel in Bor Cvetko. Ekipo je vodil Damjan Grah.

Selekcija U13 je odigrala tekmo MNZ lige proti ekipi NŠ Kema Čarda U14 in zmagala z rezultatom 5:1 . Za Muro so igrali Anej Štertak, Ty Rošker, Etian Kuzma, Val Nai Matiš, Denis Wachter, Jan Kren, Tanaj Kološa, Jaša Kutoš, Nejc Leljak, Tim Perkič, Nani Bauer, Maks Ribaš, Aljoša Sovič, Matjaž Plevel, Staš Bračko in Anej Koroša. 

U12 - ZMAGA NA PRIJATELJSKI TEKMI Z ALUMINIJEM

V nedeljo je selekcija U12 odigrala prijateljsko tekmo proti Aluminiju in slavila z rezultatom 4 : 1. Za čarno-bejle so igrali Jakob Erniša, Gal Jakob Horvat, Tim Jerebic, Matic Kovačec, Gal in Maksimiljan Petek, Nejc Špur, Žiga Svetec, Nian Kerec, Vuk Bajić, Rene Grebenar, Maj Buček, Miha Hajdinjak in Taj Ošlaj.

U11 - ZMAGA NA PRIJATELJSKI TEKMI Z ALUMINIJEM

Selekcija U11 je odigrala prijateljsko tekmo proti Aluminiju in v Fazaneriji slavila s 7 : 1. Za Muro so pod vodstvom trenerja Blaža Kousa igrali Tim Hajdinjak, Ahil Gačevič, Jon Kous, Jaša Ratnik, Nik Maglica, Nino Šaruga, Erik Černela, Jaka Kramberger, Vid Kovačec, Aljaž Farič, Nel Zemljič, Luka Špoljarić, Đorđe Petrović, Vasja Samec, Kleo Vučak in Rok Perkič.

Selekcija U11 je prav tako odigrala prvo tekmo v drugem krogu tekmovanju MNZ U13 A in proti Radgoni 1 iztržila neodločen izid. Tekma se je končala z rezultatom 2:2. Za Muro so igrali Tim Hajdinjak, Ahil Gačevič, Jon Kous, Jaša Ratnik, Nik Maglica, Nino Šaruga, Erik Černela, Jaka Kramberger, Vid Kovačec, Aljaž Farič, Nel Zemljič, Luka Špoljarić, Đorđe Petrović, Vasja Samec, Kleo Vučak in Rok Perkič.

U13 OŠ - ZMAGA PROTI GRADU

Ekipa U13 OŠ je v Fazaneriji odigrala tekmo 2. kroga MNZ proti NK Grad in slavila s 5 : 1. Za Muro so igrali Bor Cvetko, Žan Gorza, Hamza Telbiz, Florart Ćenaj, Lan Žižek, Vid Emberšič, Mai Simonič, Erik Zelko, Dia Borovič, Aljaž Lenarčič, Dorian Mitov, Luka Kaučič, Žiga Kreft in Jure Muraus.

Prva liga Telemach 2022/2023
Poz. Klub T Z N P Točke
1 Olimpija Ljubljana 10 9 0 1 27
2 Celje 10 5 4 1 19
3 Koper 10 6 0 4 18
4 Maribor 10 4 2 4 14
5 Mura 10 3 4 3 13
6 Domžale 10 3 3 4 12
7 Bravo 10 3 1 6 10
8 Kalcer Radomlje 10 2 4 4 10
9 Gorica 10 2 2 6 8
10 CB24 Tabor Sežana 10 1 4 5 7
Naslednja tekma

Ni podatka o naslednji tekmi.

 

 

 

Za pravilno delovanje spletne strani uprabljamo piškotke. Z nadaljnjim ogledom spletne strani se strinjate z njihovo uporabo.
Politika zasebnosti