REZULTATI MLAJŠIH SELELKCIJ: DOBRO S CELJEM, SLABŠE S TRIGLAVOM

Kako so se tokrat odrezale naše mlajše selekcije?

Članska ekipa

ponedeljek, 9. maj 2022, 14.17

MLADINCI REMIZIRALI S CELJEM, IZGUBILI S TRIGLAVOM

Mladinci so prejšnji četrtek odigrali tekmo 23. kroga prve mladinskem lige proti Celju in prišli do remija 4 : 4. Ekipa Almirja Sulejmanovića je trikrat izgubljala z dvema zadetkoma, na koncu pa vendarle vknjižila točko. Za čarno-bejle je dvakrat zabil Jaka Domjan, po en zadetek sta dodala Filip Janežič in Domen Štefanec. V 24. krogu so mladinci igrali proti Triglavu in klonili z visokih 4 : 0.

KADETI PREMAGALI CELJANE, REMIZIRALI S TRIGLAVOM

V četrtek se je kadetska selekcija U17 v 23. krogu pomerila s Celjani in v drugem polčasu strla odpor nasprotnikov. Za Muro je dvakrat zabil Niko Kasalo, en zadetek je dodal Anej Jelovica, enega pa so si gostje zabili sami. V nedeljo je sledilo gostovanje v Kranju in remi z 1 : 1, v polno je meril Vid Štefanec.

U15: PORAZ PROTI ALUMINIJU

Selekcija U15 je odigrala 20. krog 1.SNL U15 vzhod proti ekipi Aluminija. Tekma je bila odigrana v Kidričevem, čarno-bejli so srečanje boljše začeli, imeli pobudo, a svojih priložnosti niso uspeli izkoristiti. Domači so medtem izpeljali dva hitra protinapada, dvakrat zadeli, čarno-bejli pa so do konca polčasa izid znižali na 2 : 1. V drugem polčasu po nekaj dvomljivih odločitvah sodnika domači zabijejo še dvakrat in srečanje se konča z zmago Aluminija 4 : 1.

U10: IZPAD V OSMINI FINALA

Selekcija U10 se je udeležila turnirja selekcij U10 v Wildonu. V skupini je so Muraši končali na četrtem mestu, ob eni zmagi, remiju in dvema porazoma. V osmini finala je sledil poraz proti NK Maribor z 2 : 0 in konec tekmovanja. Za Muro so pod vodstvom trenerja Nika Kisilaka igrali Ahil Gačevič, Jaka Kramberger, Jon Kous, Kleo Vučak, Nel Zemljič, Vid Kovačec, Aljaž Farič, Rok Perkič in Jaša Ratnik.