PORAZ

Tokrat iz Kopra sklonjenih glav in brez točk

V 23. krogu Prve lige Telekom Slovenije smo se tretjič letos pomerili s Koprom in prvič ostali praznih rok. Domači prvoligaš je bil boljši z 1 : 0.

Članska ekipa

petek, 26. februar 2021, 14.19

Koper - NŠ Mura 1 : 0 (1 : 0)

Mišić 35.

Mura: Obradović, Šturm (od 75. Žižek), Lovrić, Maruško, Gorenc, Horvat (od 81. K. Cipot), Ouro, Kouter, Bobičanec (od 46. Filipović), Klepač (od 75. Đurak), Maroša (od 81. T. Cipot).

Tretja tekma s Koprčani in prvi poraz. Potem, ko smo v prejšnjem krogu proti Gorici uspeli slaviti še tretjič v sezoni, nam to proti Kopru ni uspelo ponoviti. Domači so začeli bolje in si v prvih minutah priigrali nekaj priložnosti.

V obdobju, ko smo imeli tudi sami priložnost preko Klemna Šturma in Mihaela Klepača pa so domači izvedli hiter protinapad in povedli z 1 : 0. Pred našimi vrati se je po odbiti žogi najbolje znašel Darko Mišić, ki je dosegel svoj prvi zadetek v letošnji sezoni.

V drugi polčas smo krenili z lepo priložnostjo Tomija Horvata, ki pa je iz bližine meril mimo vrat. Nekaj minuta za tem se je Nardin Mulahusejnović sam znašel pred Matkom Obradovićem, ki je dobro reagiral in preprečil povišanje vodstva na 2 : 0.

V 57. minuti lepa priložnost za Klemna Šturma, ki pa je žogo v naletu za las udaril preko vrat. Sreča nam je obrnila hrbet nekaj minut kasneje, ko je Jan Gorenc zatresel vratnico. Do konca srečanja smo poskušali, a tokrat je za izenačenje zmanjkalo nekaj konkretnosti.