REMI V DOMŽALAH

Z desetimi možmi do točke v Domžalah

V 26. krogu Prve lige Telekom Slovenije smo gostovali v Domžalah in prišli do točke. Tekma se je še tretjič letos končala z remijem 1 : 1, ponovno pa smo tekmo končali le z desetimi.

Članska ekipa

četrtek, 11. marec 2021, 11.22

NK Domžale - NŠ Mura 1 : 1 (0 : 1)

Podlogar 70.; Karničnik 10.

Mura: Obradović, Lovrić, Maruško, Karničnik, Kouter, Horvat (od 54. Ouro), Pucko, Kous, Bobičanec (od 83. Kozar), Maroša (od 54. Gorenc), Žižek (od 69. Klepač)

Srečanje v Domžalah smo dobro odprli in si že v deseti minuti po kotu Luke Bobičanca priigrali vodstvo. V kazenskem prostoru je bil najbolj spreten Žan Karničnik, ki je žogo spravil v mrežo. Le nekaj trenutkov kasneje brutalen štart Gregorja Sikoška nad Ninom Koutrom, po mnenju glavnega sodnika Mihaela Antića le za rumeni karton.

Domači so v 36. minuti srečanja preko Arnela Jakupovića zapretili iz prostega strela, žoga je zadela stičišče vratnice in prečke. V 39. minuti je strel Dragana Lovrića Ajdin Mulalić uspel odbiti, isto mu je uspelo še tri minute kasneje po strelu Kevina Žižka. Smo pa tik pred koncem prvega polčasa ostali brez Klemna Pucka, ki je prejel še drugi rumeni karton na srečanju, malce pred tem je Antić odmahnil z roko ob željah domačih po enajstmetrovki, ko je Tamar Svetlin preigraval v kazenskem prostoru.

V nadaljevanju so domači pritisnili na naša vrata. Matko Obradović je v 64. in 68. minuti še uspel odbiti strela Senijada Ibrićića in Arnela Jakupovića, v 70. minuti pa je klonil, ko je strel Ibričića v mrežo preusmeril Matej Podlogar. Domači so imeli preko Jakupovića in Podlogarja še nekaj priložnosti, a je bil Obradović vedno na pravem mestu in ostalo je pri delitvi točk.