Zmaga nad Medžimurjem

Mura je s 3:0 premagala hrvaškega drugoligaša Medžimurje iz Čakovca.

Članska ekipa

sobota, 18. januar 2020, 19.51

Mura je drugi teden priprav zaključila z drugo pripravljalno preizkušnjo. Tokratratni nasprotnik je bila ekipa Medžimurja iz Čakovca. Hrvaškega drugoligaša so črno-beli premagali s 3:0, vse zadetke smo videli v drugem delu. Med strelce so se vpisali Renato Simić, Nemanja Milošević in Nino Kouter. Milošević je igralec sredine igrišča, ki je pri Muri trenutno na preizkušnji. Črno-beli so si s kombinatorno igro priigrali še nekaj zrelih priložnosti, a je na koncu ostalo pri treh zadetkih v nasprotnikovi mreži.

Tudi tokrat je trener Ante Šimundža minutažo enakomerno porazdelil med 22 nogometašev. V prvem polčasu so igrali:  Šafarić; Karničnik, Kaučič, Gorenc, Šturm; Brkić, Šporn; Bubnjar, Knežević, Marič in Cipot, v drugem pa: Obradović; Sukič, Maruško, Laci, Pucko; Kouter, Horvat; Simić, Milošević, Mandić in Šušnjara.

Naslednja pripravljalna tekma sledi v sredo, ko se bomo pomerili z Beltinci.

Mura - Medžimurje 3:0 (0:0)